Poczta zaloguj się przez facebooka
Login:
Hasło:
Przypomnij hasłoZapamiętaj mnie

Ginekolog i Ciąża

Ginekolog i Ciąża

Postautor: Monika i Arek » 13 lutego 2010, 15:12

bardzo proszę o pomoc w znalezieniu dobrego ginekologa miałam 3 martwe ciąże z czego jedno urodziłam w 8 miesiącu też martwe zależy mi na dobrym ginekologu który mi pomoże donieś ciąże bo bardzo zależy mi i mężowi na dziecku z góry dziękuje
Monika i Arek

Postautor: Gość » 13 lutego 2010, 16:41

ja z ciąza po stracie chodizłam do dr Murawieckiego ale do konca nie bylam zadowolona...nie suzkaj tutaj wiekszej wiedzy, polecam forum "nasz bocian" tam znajdizesz kopalnie wiedzy, wsparcia////
Gość

Re: Ginekolog i Ciąża

Postautor: Gość » 13 lutego 2010, 22:52

Monika i Arek pisze:bardzo proszę o pomoc w znalezieniu dobrego ginekologa miałam 3 martwe ciąże z czego jedno urodziłam w 8 miesiącu też martwe zależy mi na dobrym ginekologu który mi pomoże donieś ciąże bo bardzo zależy mi i mężowi na dziecku z góry dziękuje
Bardzo Ci wspolczuje,ja akurat moge cieszyc sie synkiem-polecam Wam dr. Przemysla tyle ze przyjmuje prywatnie-na alejach za plywalnia,niski budynek-widac go z ulicy-jest naprawde w porzadku i bada szczegolowo. Zycze powodzenia i nie poddawajcie sie,badzcie dobrej mysli :))
Gość

Postautor: Mama » 15 lutego 2010, 11:40

Ja polecam osobiście dr.Murawieckiego,prowadził mi dwie ciąże,naprawdę jest wart polecenia.
Mama

ciaza

Postautor: nnnnnn » 16 lutego 2010, 15:52

jesli masz tak powazny problem to radze ci dr MARKA PIETRYGE on jest z poznania tu jego ojciec przyjmowal i on przyjezdza raz w tygodniu nr tel 632425140 to rejest w koninie polecam ci pojechac do niego do poznania bo tam ma lepszy sprzet ja jezdzilam do 8 mc do poz .nawet w poznaniu jest uwazany za jednego z najlepszych ginekologow jest naprawde swietnym specjalista ma wiele tytulow naukowych napisal ksiazki ,w poznaniu przyjmuje na polnej w szpitalu a gabinet ma na ul wojskowej zaden murawiecki matynia czy borowiecki ci nie pomoga to jest za powazny problem kiedys chodzilam do murawieckiego taki sobie ale od kiedy przyjaciolka polecila mi pietryge bo nie moglam zajsc w ciaze a pierwsza poronilam ,dzis mam 3 mc zdrowa i sliczna coreczke wam tez sie uda trzymam kciuki i pozdrawiam
nnnnnn

Postautor: Gość » 16 lutego 2010, 18:22

I Ty tak spokojnie o tym mówisz? To nie jest tylko martwe ciąże, ale MARTWE DZIECI ! Przestań pić, palić i ćpać, jeśli to robisz.
Gość

Postautor: Gość » 16 lutego 2010, 18:22

są* przepraszam za błąd. Nie zauważyłam.
Gość

Postautor: Gość » 18 lutego 2010, 09:55

Pytam się was bo jestem ze słupcy a tam nie ma dobrych lekarzy jak leżałam w szpitalu to pewna Dziewczyna miała identyczną sytuację Była chyba z goliny. Mówiła że chodziła do Balcerzaka czy on jest dobry.
Gość

Postautor: Gość » 18 lutego 2010, 12:34

Anonymous pisze:I Ty tak spokojnie o tym mówisz? To nie jest tylko martwe ciąże, ale MARTWE DZIECI ! Przestań pić, palić i ćpać, jeśli to robisz.
A skad wiesz ze pije pali i cpa??? Wez sie wogole zastanow co Ty piszesz-widac podajesz przyklad na sobie albo swojej zonie,bo cholera wie czys Ty baba czy facet!!!! Na pewno nie miala nic zlego na mysli piszac ciaze-co ma plakac do monitora.To dosc mocne przezycia i bol,wlasnie takie malpy co chlaja i cpaja maja zdrowe dzieci i nie umieja o nie zadbac,znam takie przypadki,a kobieta ktora pragnie dziecka ma pod gorke.Widac Twoja matka chyba pila i cpala skoro podajesz taki przyklad.Zacofany ginekolog sie znalazl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość

Postautor: Gość » 18 lutego 2010, 20:55

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:I Ty tak spokojnie o tym mówisz? To nie jest tylko martwe ciąże, ale MARTWE DZIECI ! Przestań pić, palić i ćpać, jeśli to robisz.
A skad wiesz ze pije pali i cpa??? Wez sie wogole zastanow co Ty piszesz-widac podajesz przyklad na sobie albo swojej zonie,bo cholera wie czys Ty baba czy facet!!!! Na pewno nie miala nic zlego na mysli piszac ciaze-co ma plakac do monitora.To dosc mocne przezycia i bol,wlasnie takie malpy co chlaja i cpaja maja zdrowe dzieci i nie umieja o nie zadbac,znam takie przypadki,a kobieta ktora pragnie dziecka ma pod gorke.Widac Twoja matka chyba pila i cpala skoro podajesz taki przyklad.Zacofany ginekolog sie znalazl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proponuję zapoznanie się ze słownikiem języka polskiego.
Swoją wypowiedzią tamta kobieta pokazała, że dla niej to były tylko ciąże. A nie martwe dzieci. Bo dziecko staje się Twoje już w momencie zapłodnienia! Trzeba je pochować i modlić się za nie, aby trafiły tam gdzie trzeba. Więcej szacunku dla swoich dzieci. To nie są maszyny. Zacofany ginekolog? hahahah no to się uśmiałam. Nie stać Cię na coś lepszego?
Podałam swój punkt widzenia i tyle.
Gość

Postautor: KAMISIA » 19 lutego 2010, 14:54

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:

Proponuję zapoznanie się ze słownikiem języka polskiego.
Swoją wypowiedzią tamta kobieta pokazała, że dla niej to były tylko ciąże. A nie martwe dzieci. Bo dziecko staje się Twoje już w momencie zapłodnienia! Trzeba je pochować i modlić się za nie, aby trafiły tam gdzie trzeba. Więcej szacunku dla swoich dzieci. To nie są maszyny. Zacofany ginekolog? hahahah no to się uśmiałam. Nie stać Cię na coś lepszego?
Podałam swój punkt widzenia i tyle.
Owszem zle sie wyrazila,ale to chyba nie oznacza by ktos osadzal ja o picie cpanie i palenie-bez przesady.Nie wszystkie dziewczyny ktore maja problem z zajsciem lub donoszeniem ciazy to jakas patologia,Pisalas ze od momentu zaplodnienia to jest istota ludzka i trzeba ja pochowac-zgadzam sie z Toba,ale podam Ci przyklad mojej bratowej-stracila corke w 5 miesiacu z powodu powaznych i skomplikowanych wad genetycznych,bylo to w Koninie i chcesz to wierz lub nie,ale nie dostala cialka malenstwa by je pochowac.Lekarze musieli wykonac rozne badania z powodu tych wad i wogole-minelo dwa lata i w kazda rocznice smierci coreczki jest zalamana,poniewaz szpital po prostu spalil cialko w krematorium i nie ma nawet gdzie zapalic jej swieczki.Na pewno ta kobieta modli sie za swoje stracone dzieci-a ze pomylila sie piszac swoj post nie oznacza ze jakis pajac ma prawo jej ublizac od pijaczki i cpunki
KAMISIA

Postautor: QQQ » 21 lutego 2010, 22:02

Polecam ginekologa Karaszewskiego
QQQ

Postautor: Gość » 23 lutego 2010, 09:26

W Poznaniu prof. Janina Markowska ul. Poznańska 58a tel. 061 854-90-16
Gość

Postautor: Gość » 23 lutego 2010, 21:46

ja polecam dr Kicińskiego
Gość

Postautor: Gość » 23 lutego 2010, 22:46

Chciałabym uchronić wszystkie kobiety,które chcą iść do ginekologa M.Pietrygi,4dni temu pochowałam przez niego mojego synka na którego tak mocno czekaliśmy z mężem.Gin.Pietryga patrzy tylko na dobro swojej kieszeni a nie na dobro swoich pacjentek,przyjmuje masowo nie przywiązuje wagi do niczego,pacjentki,które są w ciąży w ogóle nie waży ani nie mierzy ciśnienia,nie lubi kiedy pacjentki mu coś sugerują bo i tak to lekceważy,mnie okłamywał że wszystko jest dobrze,kiedy znalazłam się w szpitalu okazało się że mam źle przechodzę ciąże gdy poszłam do kontroli stwierdził że szpital mnie straszy i wymyśla i na dal mówił że wszystko jest ok.w 7miesiącu mówiłam że mam za mały brzuszek i się martwię bo bardzo mi puchną nogi no i ciśnienie a on że jestem mała i mutanta nie urodzę no i tak całą ciążę,kiedy źle się poczułam zmieniłam pod koniec ciąży lekarza bo on już mnie za mocno lekceważył i okazało się że noszę martwą ciążę,dobrze że to powiedział mi inny lekarz ale i tak tego tak nie zostawię,błagam wszystkie kobiety nie patrzcie że to docent bo ***** nie docent to materialista najdroższy w Koninie,skrzywdził mnie i moją całą rodzinę,spieprzył całe nasze życie,więc za nim pójdziecie do niego zastanówcie się bardzo mocno!!!!
Gość

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja