Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damPracownik produkcji mięsnej-rzeżnik i odkostniacz

Praca - dam

Ogłoszeń: 516

Pracownik produkcji mięsnej-rzeżnik i odkostniacz

IP: 193.169.117.165Wyświetleń: 90
region: Inny
Biuro pośrednictwa pracy Werk Team dla pracodawcy w Niderlandach poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik produkcji mięsnej-rzeżnik i odkostniacz
Oferta nr 84/18
Miejsce pracy: Holandia Schiedam/Rotterdam
Stawka: 15,71 €/godz +dodatki za nadgodziny i prace w chłodzie
Odkostniacz - 19,76 €/godz +dodatki za nadgodziny i prace w chłodzie
Start pracy listopad 2023
Opis stanowiska:
• Prace związane z produkcją mięsną jako rzeżnik
• Krojenie i wykrawanie mięsa
• Odkostnianie mięsa
• Wszystkie prace związane z praca rzeżnika
Wymagania:
 Gotowość do ciężkiej pracy
 Zaangażowanie i dokładność
 Język angielski mile widziany ale nie obowiązkowy
 Dyspozycyjność
 Doświadczenie
Warunki Zatrudnienia:
• Umowa zawarta na warunkach holenderskich - umowa o pracę tymczasową
• Wypłata wpływająca na konto co tydzień
• Zakwaterowanie płatne 125€/tydz w pokojach 2 osobowych
• Ubezpieczenie płatne 35,00 € tydzień
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer tel.0048 660 501 166

lub przesłanie cv wraz z klauzulą na adres rekrutacja@werkteam.pl

ZGODY WYMAGANE: *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Werk Team dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole