Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damPracownik hodowli prosiaków lub kur

Praca - dam

Ogłoszeń: 516

Pracownik hodowli prosiaków lub kur

IP: 193.169.117.165Wyświetleń: 106
region: Inny
Biuro pośrednictwa pracy Werk Team dla pracodawcy w Niderlandach poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik hodowli prosiaków lub kur
Oferta nr 90/30
Miejsce pracy: Middelbeers-cała Holandia
Stawka: 13,27 €/h brutto
Start pracy od kwiecień 2024
Opis stanowiska:
PRACOWNIK PRODUKCJI W SWINIARNI
• mycie pod ciśnieniem
• kastrowanie, kolczykowanie, szczepienie
• załadunek, rozładunek
• kontrola zwierząt
• dokarmianie zwierząt, szczepienie i tworzenie matek zastępczych
• zmiana lokacji zwierząt
PRACOWNIK KURNIKA
• mycie i prace porządkowe w hali z kurami
• czyszczenie klatek
• opróżnianie kurnika
• zasiedlanie kurnika nowymi kurami
• kontrola
Wymagania:
 Dyspozycyjność
 Zaangażowanie i dokładność
 Gotowość do pracy
 Język obcy mile widziany
 Pomoc polskiego koordynatora
 Praca również dla par
Warunki Zatrudnienia:
• Umowa zawarta na warunkach holenderskich - umowa o pracę tymczasową
• Wypłata wpływająca na konto po 1 tyg.lub po 4 tyg pracy (do wyboru przez kandydata)
• Zakwaterowanie płatne 108€/tydz
• Ubezpieczenie płatne 36 € brutto/tydzień

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer tel.0048 660501166

lub przesłanie cv wraz z klauzulą na adres rekrutacja@werkteam.pl

ZGODY WYMAGANE: *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Werk Team dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole