LM.plSportSłupczanie wciąż niepokonani

Słupczanie wciąż niepokonani

Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo – bardzo dobrze nowy sezon rozpoczęli piłkarze SKP Słupca. Wczoraj podopieczni Marcina Woźniaka pokonali Dąbroczankę Pępowo.

Po dwóch stosunkowo łatwiejszych spotkaniach piłkarze SKP mierzyli się z jednym z faworytów do mistrzostwa ligi – drużyną Dąbroczanki. W zeszłym sezonie słupczanie dwukrotnie przegrywali z drużyną z Pępowa, w tym mają już na koncie jedno zwycięstwo.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla podopiecznych Marcina Woźniaka, którzy już w czternastej minucie wyszli na prowadzenie. Bramkę z rzutu wolnego zdobył Mateusz Duszyński. Drugi gol padł zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania, a na listę strzelców wpisał się Jacek Mikołajczyk. Dąbroczanka nie była w stanie sforsować defensywy słupczan i ostatecznie przegrała 0:2.

Po trzech meczach SKP ma na koncie komplet punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli ligowej. Za tydzień podopiecznych Marcina Woźniaka czeka jeszcze trudniejszy sprawdzian – na własnym terenie podejmować będą lidera tabeli – Polonię 1912 Leszno.